Registracija: +370 69845501 ir +370 65645501 info@balticdentists.com Mindaugo g. 16 LT-03225 Vilnius
Darbo Laikas: I - V: 8:00 - 20:00 VI: 9:00 - 16:00 (iš anksto susitarus)

Endodontinis Gydymas

Endodontinis gydymas – tai profesionalus dantų šaknų kanalų gydymas, atliekamas esant komplikuotam kariesui, t. y. kariesui pasiekus pulpą, pulpitui, t. y. danties nervų ir kraujagyslių pluošto uždegimui, po traumų, esant pilnam ar daliniam danties išnirimui, ar prieš protezavimą, kai šlifuojant netenkama daug danties audinių.
Negydant pulpito, ar esant asimptomei pulpos nekrozei, uždegimas iš danties kameros pereina į kaulą, atsiranda periodontitas, apie dantį esančių audinių uždegimas, kuris gali būti besimptomis, arba sukelti labai stiprius skausmus, karščiavimą, tinimą, pūlių kaupimąsį. Tokiu atveju, pirmiausia reikalingas endodontinis gydymas, kuris užtrunka ilgiau, kartu skiriami nuskausminantys priešuždegiminiai vaistai ar net antibiotikai.
Atliekamas ir nekokybiškai gydytų kanalų pergydymas, kuris reikalauja didelio gydytojo profesionalumo ir patirties, tam tikrų specialių instrumentų.

Endodontinio gydymo metu pašalinamas infekuotas nervų ir kraujagyslių pluoštas iš pulpos kameros, atliekama kanalų dezinfekcija. Kanalai mechaniškai paruošiami plombavimui. Iki sekančio apsilankymo kanale laikomas kalcio hidroksidas, kuris pašalina infekcijos likučius kanale ir tarnauja kaip laikinas užpildas.
Po pastarųjų procedūrų atliekamas kanalų plombavimas naudojant gutaperčą. Kanalus būtina sandariai užpildyti 1-2 mm iki šaknies viršūnės.
Po endodontinio gydymo dantis atstatomas plomba ar vainikėliu.

Registruotis konsultacijai arba skambinkite mums +370 69845501 +370 65645501