Registracija: +370 69845501 ir +370 65645501 info@balticdentists.com Mindaugo g. 16 LT-03225 Vilnius
Darbo Laikas: I - V: 8:00 - 20:00 VI: 9:00 - 16:00 (iš anksto susitarus)

Implantacija ir Chirurgija

Išvengsite daugkartinių vizitų

Detalesnė informacija

Implantuojame „Straumann Roxolid SLActive” (Šveicarija), „Straumann Roxolid SLA” (Šveicarija), „Bredent“, „Nobel Biocare“, „Leader Italia“ ir kitų firmų implantais.
Dantų implantai – tai žandikaulyje tvirtinamos titaninės atramos, arba kitais žodžiais – titaniniai šaknų pakaitalai. Ant jų, kaip ir ant nuosavų dantų šaknų, galima tvirtinti dantų vainikėlius, taip pat išimamus protezus.

Kokia yra implantacijos rizika, sėkmės procentas?
Specifinių kontraindikacijų dantų implantacijai nėra, kadangi operacija nėra didelės apimties ir techniškai nelabai sudėtinga, o labiausiai reikalauja kruopštumo ir ypač tikslaus gydymo plano įvykdymo. Vis tik būtina atsižvelgti į bendrą organizmo būklę, imuninę sistemą, sistemines ligas. Reikia pabrėžti, kad užkietėjęs rūkorius ar žmogus, nesilaikantis pavyzdingos burnos higienos, yra prastas kandidatas dantų implantacijai. Implantacijos sėkmę nulemia implanto prigijimas ir funkcionavimas gavus apkrovą. Net labiausiai patyrusių ir seniausiai šį metodą taikančių profesorių „rankose“ apie 2-3% implantų neprigyja ir dar apie 2-3% implantų prarandama jiems gavus apkrovą. Literatūroje dažniausiai pateikiami duomenys liudijantys 95% 10 metų sėkmės procentą. Tai yra aukštas procentas, įrodantis dantų implantacijos, kaip sąkandžio atkūrimo metodo, patikimumą.

Mūsų klinikos chirurgai tobulinosi pačioje didžiausioje Ulmo klinikoje OPUS-DC (Vokietija), pas chirurga DR. Michael Weiss, kuris naudoja SKY IMPLANT sistemos implantus virš 15 metų ir džiaugiasi nuostabiais klinikiniais rezultatais.
Su šiais implantais galima daryti pavienius vainikelius ant implantų, tiltus.
O panaudojus nedideli kieki (4-6 vnt.) implantų, galima atkurti pilną bedančio žandikaulio funkciją.

 

 

 

Registruotis konsultacijai arba skambinkite mums +370 69845501 +370 65645501