BALTICDENTISTS ODONTOLOGIJOS CENTRAS Kontaktai:+370 698 45501 ir +370 656 45501 Mindaugo g. 16-53, LT-03225 Vilnius
Darbo Laikas: I - V: 8:00 - 20:00 VI: 9:00 - 16:00 (susitarus iš anksto)Elektroninis paštas: info@balticdentists.com
Close
BALTICDENTISTS ODONTOLOGIJOS CENTRAS Kontaktai:+370 698 45501 ir +370 656 45501 info@balticdentists.com

PASLAUGOS

Estetinis Protezavimas

Estetinis dantų protezavimas atliekamas norint pakoreguoti dantų formą, spalvą, uždaryti tarpus tarp dantų, pakeisti senas restauracijas.

Burnos Higiena

Profesionali burnos higiena – dantų konkrementų ir apnašų nuvalymas ultragarsiniu skaleriu ir Kavo PROPHYFLEX „airflow“ sodos aparatu.

Dantų Implantacija

Klinikoje implantuojame „Straumann Roxolid SLA”, „Bredent SKY IMPLANT“, „Nobel Biocare“, „Leader Italia“ bendrovių dantų implantus.

Vaikų Dantų Gydymas

Tinkamų profilaktinių priemonių parinkimas ir kokybiškas gydymas padeda išvengti dantų problemų, išsaugoti sveikus ir gražius vaikučių dantis.

Dantų Balinimas

Dantų balinimas kapomis – nesudėtinga balinimo procedūra, kurios metu nuimami dantų atspaudai, pagal kuriuos pagaminamos balinimo kapos.

Endodontinis Gydymas

Endodontinis gydymas – tai dantų šaknų kanalų gydymas. Mūsų klinikoje endodontinis gydymas atliekamas mikroskopu „Karl Kaps“ (Vokietija).

Ortodontinis Gydymas

Gydymas kabėmis („breketais“) – tai efektyviausias būdas pasiekti norimą rezultatą atstatant ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų sąkandį.

Estetinis Plombavimas

Estetinis plombavimas – dantų formos, spalvos, okliuzinių ir tarpdantinių kontaktų atstatymo būdas moderniausiomis plombinėmis medžiagomis.

Terapinis Gydymas

Terapinis gydymas – tai karieso pažeistų danties kietųjų audinių gydymas, kurio metu plombinėmis medžiagomis atstatomi pažeistų dantų defektai.

Balticdentists teikia aukščiausios kokybės paslaugas

    Klinikos paslaugų spektras buvo specialiai sukurtas mažai laiko bei išskirtinių pageidavimų turimtiems žmonėms. Dauguma pacientų yra verslo, politikos, kultūros atstovai – klientai, kuriems nepriekaištinga išvaizda yra būtinumas.

Klinikoje naudojama aukščiausios kokybės įranga ir instrumentai, savo pacientams siūlome naujausius technologinius sprendimus. Klinika laikosi aukščiausių Europoje higienos standartų – taip investuodama į savo pacientų saugumą ir sveikatą.

Mes esame savo srities profesionalai!

  • Geriausios medžiagos
  • Moderniausia įranga
  • Profesionalūs specialistai
Apžiūrėkite mūsų laboratoriją

Registruokitės nemokamai konsultacijai!